burberry: یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان ساعت جهان در رده قیمتی لوکس با بیش از 161 سال قدمت با مدیریت از شهر لندن انگلستان است که بسیا جالب توجه و قدیمی با تأسیس در سال 1856 که از سال 1891 با باز کردن فروشگاه بسیار بزرگ از محصولات وارد عرصه حرفه ای شد و از سال 1955 بصورت بسیار گسترده و جهانی تا به امروز مشغول به کار است .

emporio armani: امپریو آرمانی یک برند آشنا فرآورده زینتی نفیس به عنوان یک ساعت است ،این برند بر گرفته از جرجیو آرمانی که با جنس عالی و این کالا زیبا و از استیل تولید شده است.

michael kors: شما می توانید ساعت شخصی بسیار زیبا و عالی استفاده کنید که تلفیقی از کارایی و نشان دادن زمان با طراحی لوکس و شیک و بسیار آراینده برای هر شخص ‫.‬
ساعت های مایکل کورس توانسته اند با بدست آوردن ارزش و کوالیتی بالا در خط کاری خود و به صورت قیمت گذاری منحصر بفرد و توجه به جزئیات در طراحی و ساخت از قطعات فابریک که آنها عالی و هماهنگ با پوشش های امروزی می باشند .رضایت مشتری اولویت اول ماست و به همین دلیل است که رابطه‌ای صادقانه و دوستانه با مشتریان مان داریم. ما پیوسته تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولات و خدمات عالی که بیشترین رضایت را برای مشتریان به همراه داشته باشد و نیازها و انتظارات آنها را برآورده سازد، انجام داده و رکن اصلی توسعه فعالیتهای خود قرار می‌دهیم.

بر همین اساس یکی از بزرگترین مراکز خدمات بعد از فروش ساعت در سطح خاورمیانه را با بیش از 30 هزار قطعه یدکی فراهم کرده ایم. این مرکز یکی از مجهزترین مراکز خدمات بعد از فروش ساعت بوده و از جدیدترین ماشین‌آلات و تجهیزات تعمیر ساعت برخوردار است.