حامد پیشداد

مهندس حامد پیشداد دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر و دارای مدرک بین المللی تعمیرات ساعت هستند و از سال ۱۳۴۶ تا کنون خانواده ایشان مشغول به فعالیت در صنف ساعت می باشند و ایشان نیز از سال ۱۳۸۱ در این حرفه مشغول به کار و خدمت رسانی هستند و مطالب و مقالات متعددی از پایه تا سطوح بالا درباره ساعت و اطلاعات فنی ساعت و بدنه، انواع مدل های ساعت، ریشه شناسی اصطلاحات، ورود ساعت به ایران و جهان و درباره طراحی ساعت را در اختیار علاقه مندان به ساعت و یا افرادی که در این صنف فعالیت می کنند قرار دادند .

ایشان مقالاتی از قبیل : تاریخچه ساعت , انواع موتور ساعت , انواع موتور کوارتز , چگونه ساعت اصل بخریم , بدنه و رنگ ساعت را به نگارش در آورده اند که پر بازدید ترین آنها مقالات ساعت "های کپی" چیست و طراحی ساعت و مد می باشد.

مقالات ایشان تاکنون بیش از ۶۵۰ هزار بار بازدید شده اند و وبسایت ایران واچ روزانه بیش از ۵ هزار بازدید کننده دارد که در برخی موارد به بیش از ۱۵ هزار بازدید کننده نیز می رسد .

مهندس حامد پیشداد مدیریت مجموعه ایران واچ را برعهده دارند که در زمینه فروش از طریق اینترنت و آنلاین و به صورت حضوری در شعب می باشد که نمایندگی برندهای معتبر بسیاری را دارد و ایشان نیز عضو اتحادیه صنف ساعت می باشند و در سال ۱۳۹۴ موفق به کسب تقدیر نامه از اتحادیه صنف ساعت شده اند و تمامی فعالیت های اینترنتی اعم از فروش و مطالب نیز تایید شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز فناوری اطلاعات، وزارت صنعت و معدن و مرکز توسعه تجارت می باشد.


logo-samandehi logo enamad

تاریخ آخرین ویرایش ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ می باشد، انتشار مطالب این صفحه با ذکر منبع بلامانع می باشد © کلیه حقوق این سایت ثبت شده و محفوظ می باشد.