X

یافت نشد

مشتری گرامی ‫ :

لطفاً شماره پیگیری خود را به صورت صحیح وارد کرده و دوباره سعی نمایید.

خدمات پس از فروش

‪ -‬با بهره گیری یکی از مجهز ترین مراکز خدمات بعد از فروش ساعت و بیش از 30 هزار قطعه یدکی این مرکز از مجهزترین مراکز خدمات بعد از فروش در زمینهء ساعت به شمار می رود که از جدیدترین ماشین ‌آلات و تجهیزات جهت تعمیر و تست ساعت برخوردار است.
- مراجعه به هر یک از مراکز فروش مجاز در کل کشور
شما می توانید با مراجعه به نمایندگی مجاز فروش که خریداری کرده اید ،محصول خود را تحویل، و بعد از طی فرایند مورد نیاز آن را از همان مرکز با پرداخت هزینه تعمیرات تحویل بگیرید. در این شیوه هیچ هزینه اضافی بابت انتقال به مرکز خدمات و بالعکس دریافت نخواهد شد. به دلیل حجم گسترده قطعات ، ابزارآلات و خدمات قابل ارائه تصمیم به تمرکز خدمات همه جانبه در دفتر مرکزی خود گرفته ست. با ایجاد امکان تحویل هریک از محصولات به مراکز فروش می توانید از تمام خدمات این مرکز بدون پرداخت هیچ هزینه مازادی بهره مند شوید.
برای سهولت بیشتر امر خدمات رسانی در مرکز خدمات فرایندهای تعمیر در تمام مراحل در سیستم نظارت هوشمند ثبت می گردد. به کمک این سیستم شما می توانید تنها با در اختیار داشتن شماره پیگری و وارد کردن در بخش پیگیری قبض تعمیری ، از آخرین وضعیت ساعت خود و هزینه نهایی مطلع شوید .

گارانتی
‪-‬ تمامی محصولات ارائه شده از دو سال گارانتی بین المللی بهرمند می باشند. این خدمات حتی برای مشتریانی که محصول خود را از کشور دیگری خریداری نموده اند انجام می پذیرد . ارائه خدمات گارانتی به محصولات خریداری شده مراکز فروش با همراه داشتن کارت گارانتی محصول توسط خریدار در تمام شعب در سراسر کشور امکان پذیر است.
به دلیل اینکه هر کارت به صورت اختصاصی همراه محصول از طرف شرکت تولید کننده ارسال می گردد و با توجه به تعهد به اصالت محصولات عرضه شده، ارائه ی کارت گارانتی المثنی برای یک محصول ممکن نبوده و مغایر با سیاست اعتماد متقابل میان ما و خریداران گرامی ست. سلامت فیزیکی کارت گارانتی و مهر شرکت و تاریخ میلادی و شمسی درج شده بر روی آن حائز اهمیت می باشد. در حفظ کارت کوشا باشید.
امکان ارائه خدمات گارانتی به ساعت هایی که در ایران از فروشگاه های خارج از لیست مراکز فروش ، خریداری شده باشند وجود ندارد.

امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود در ایران گامی مثبت در جهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت رسانی روزافزون بر دارد.